Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Sestdien, 14. janvārī, Stelpes skolā notika sarīkojums pensionāriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Pensionārus sveica Vecumnieku novada domes priekšsēdētāja Aiga Saldābola un Stelpes pagasta pārvaldnieks Elmārs Jukonis.

Sociālā dienesta vadītāja Ina Jankeviča informēja pensionārus par jauninājumiem sociālajā jomā un iespēju saņemt palīdzību.

Sarmīte Čekmarjova pensionāru vārdā sveica jubilārus un pateicās aktīvākajiem pensionāriem un atbalstītājiem.

Pensionāri sveica jubilejā Ilgu Viņķeli, kura aktīvi iesaistās Stelpes sabiedriskajā dzīvē.

Stelpes pagasta kultūras darba organizatore Sandra Neliusa pateicās par ieinteresētību un atbalstu Sarmītei Čekmarjovai, Ilgai Viņķelei, Verai Meduņeckai, Zeltītei Paulovičai, Valijai un Jānim Kalniņiem.

Sandra Neliusa pateicās visiem, kas ziedojuši Dolmaņu ģimenei ugunsgrēkā cietušās dabas saimniecības atjaunošanai Jaunpiebalgā. Kopā saziedojām € 165. Īpašs paldies stelpietei Zeltītei Štelfai par ierosmi palīdzēt nelaimē.

Koncertu sniedza un deju mūziku spēlēja kapella LUSTE no Dobeles novada Penkules. Kapella LUSTE spēlēja un dziedāja ar lielu degsmi un atdevi. Pateicamies māksliniekiem par to, ka atrada laiku pie mums atbraukt un priecēt Stelpes klausītājus. Ceram uz sadarbību ar kapellu LUSTE arī turpmāk.

Ar lustīgām etīdēm par reālās dzīves notikumiem pašvaldības darbā skatītājus priecēja VALLES amatierteātris, režisore Aija Skosa. Pie mums viesojās aktieri Arvīds Zvirbulis, Inese Zalaka, Ruta Cinovska, Irīna Brazauska, Lūcija Ribakova. Paldies par aizrautīgo tēlojumu ar mīlestību un atdevi! Bija skaidri redzams, ka jums pašiem ļoti patīk tas, ko darāt, tāpēc spēja spēja sagādāt tādu prieku Stelpes skatītājiem.

Rotaļas organizēja Stelpes amatierteātra aktieri Evija Lapsiņa un Sandra Marusova. Paldies Evijai par ļoti spilgto, interesanto rūķa tēlu! Paldies Sandrai par interesanto atrakciju! Paldies režisorei Lilitai Berliņai!

 

Uzraksti savas domas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*