Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Ians Saikss stāsta par lidaparātiemIans Saikss no Jorkšīras stāstīja par dažādiem cilvēka talanta un izdomas radītiem lidaparātiem.

Viņš rādīja attēlus par Space Shuttle, kurš spēj uzvesties reizē kā lidmašīna un kosmosa kuģis. Viņš stāstīja par ātrāko pasažieru lidmašīnu pasaulē – Concorde.

Vēl par šo pasākumu lasi šeit >>>>>

Bilžu galeriju skaties šeit >>>>>

Kādā bildē bija redzama izlūklidmašīna Stealth, kura ir praktiski nedzirdama un radariem neredzama.

Ians pastāstīja arī par moderniem iznīcinātājiem, kuri spēj pacelties vertikāli un piezemēties uz kuģa klāja. Esot pat tādas lidmašīnas, kuras spējot lidot atpakaļgaitā.

Tomēr visi iepriekš minētie un rādītie aparāti esot tikai raupji dzelzsgabali salīdzinot ar kādu izcilu lidaparātu, kurš spēj nevainojami manevrēt visos virzienos, ir pilnīgi nesaskatāms radaros un piezemējas pat uz vertikālas virsmas.

Klausītāji ieinteresēti gaidīja, kad Ians beidzot parādīs bildi, kurā šis lidaparāts redzams. Un bilde nāca. Bet ko gan mēs tajā ieraudījām!? Parastu mušu!

ian_jean_13_30

Patiešām, vai mēs ikdienā iedomājamies par to, cik izsmalcināti un sarežģīti ir veidota mūsu parastā muša, pret kuru mēs izmantojam visādus līdzekļus, lai tā netraucētu mūsu gaitās?

Bet tas vēl nebūtu nekas. Nopietni ļaudis, pat tādi, kas ar zinātni saistīti, cenšas mūs pārliecināt, ka šis, augstām tehnoloģijām pārpilnais lidaparāts radies – liela sprādziena rezultātā.

Arī Tu, lasītāj, droši vien būsi dzirdējis leģendu par to, ka Visums, zeme, dzīvība uz tās un, tātad, arī muša radusies Lielā Sprādziena rezultātā, kurš it kā esot noticis pirms miljoniem gadu. Neviens nevar īsti atbildēt, kas tur sprāga, bet sprādziens esot bijis.

Citi zinātnieki uzskata, ka mušu, kā arī visu dzīvo un nedzīvo, kas pasaulē atrodams, uzbūvējis gudrs un prasmīgs Meistars, ko bieži sauc par Dievu.

Ians netic, ka muša ir radusies no sprādziena. Viņš domā, ka to radījis Dievs.

Kā domā Tu, lasītāj?

Vēl par šo pasākumu lasi šeit >>>>>

Bilžu galeriju skaties šeit >>>>>

Uzraksti savas domas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*