Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

15. un 16. jūnijā devāmies ekskursijā uz Palangu un Klaipēdu.

Par palīdzību un atbalstu šīs ekskursijas organizēšanā pateicamies Inesei Kohai.

Apskatījām dinozauru parku, japāņu dārzu “dziedošo akmeņu” ielejā, Palangas dzintara muzeju. Nidā devāmies braucienā ar kuģīti pa Kuršu līci netālu no robežas ar Krievijas Kaļiņingradas apgabalu. Noslēgumā noskatījāmies delfīnu šovu Palangas delfinārijā.

Nakšņojām mājīgā viesnīcā Palangas centrā. Tas deva mums iespēju izbaudīt vakaru Palangā ar pastaigu pie jūras un lietuviešu virtuves labumus daudzveidīgajos krodziņos, galvenokārt uz gājēju promenādes Basanavičus ielas, kas savieno Palangas centru ar pludmali.

Bildes

Dinozauru parks

Maltīte Dinozauru parka krodziņā Izklaides un atrakcijas Dinozauru parkā. Mūsu grupai īpaši patika 5 dimensiju kino (bildēs nav redzams), kur rodas reāla sajūta kā braucienā pa “amerikāņu kalniņiem” līdzīgu trasi. Iespaidu pastiprina pašas kinozāles kustēšanās, imitējot braucienu, kā arī ūdens šļakatas zālē, kad tiek “braukts” pa ūdeņiem.

Ļoti interesants bija arī spoguļu labirints (bildēs nav redzams), kur atrast ceļu uz izeju bija diezgan sarežģīts uzdevums, jo daudzo spoguļu vidū ir grūti orientēties. Pie dinozauru parka ir arī “apgāztā māja” – tur gan ieejai vajadzīga atsevišķa biļete. Brauciens ar ūdens velosipēdu pa Dinozauru parka ūdenskrātuvi Japāņu dārzs “Dziedošo akmeņu” ielejā.

“Ja vēlies būt laimīgs vienu nakti – padzeries! Ja vēlies būt laimīgs vienu gadu – apprecies! Bet ja vēlies būt laimīgs visu mūžu – sāc veidot dārzu!”

/Japāņu dzīves gudrība/

Palangas dzintara muzejs, parks, eskponāti Gide Inese Smilšu tuksnesis un saules pulkstenis Brauciens ar kuģīti no piestātnes Nidā pa Kuršu līci tuvu robežai ar Krievijas Kaļiņingradas apgabalu Krodziņš Nidā

Pelikāni pie Klaipēdas jūras muzeja Delfīnu šovs

Uzraksti savas domas!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*